AK5DAF1-156.2500T2 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | AK5DAF1-156.2500T2 |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVDS |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | AK5DAF1-156.2500T2 Modeller |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 27mA |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,051" (1,30mm) |