SXO53L3C481-156.250M er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 566
Datablad
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 1.000
Datablad
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 1.000
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Raltron Electronics
Parametrisk ækvivalent
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SXO53L3C481-156.250M
DigiKeys varenummer
2388-SXO53L3C481-156.250M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO53L3C481-156.250M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)