AK5DAF1-156.2500T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Raltron Electronics
ECS Inc.
På lager: 109
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 940
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 566
Renesas Electronics Corporation
På lager: 72
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AK5DAF1-156.2500T
DigiKeys varenummer
535-AK5DAF1-156.2500TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AK5DAF1-156.2500T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVDS
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AK5DAF1-156.2500T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
27mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)