ECX-L35CN-156.250-TR
DigiKeys varenummer
50-ECX-L35CN-156.250-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECX-L35CN-156.250-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECX-L35CN-156.250-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L35CN-156.250-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)