AFC8513U4GS-0100S
DigiKeys varenummer
535-AFC8513U4GS-0100S-ND
Producenter
Producentens varenummer
AFC8513U4GS-0100S
Beskrivelse
RF ANT 5G/4G/LTE/NBIOT/GNSS FLEX
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,349GHz 2G, 3G, 4G, 5G, Beidou, GLONASS, GNSS, GPS, GSM, LTE, Wi-Fi Fladt patch RF-antenner 698MHz – 4GHz 5dBi I-PEX Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Abracon LLC
VSWR
3
Serie
Gain
5dBi
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
5 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Navigation, Wi-fi
Terminering
I-PEX
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
2,349GHz
Højde (maks.)
0,008" (0,20mm)
Frekvensområde
698MHz – 4GHz