TR3D336K025C0200 is out of stock and can be placed on backorder.
Vishay Sprague
In Stock: 1.365
Vishay Sprague
In Stock: 276
Datasheet
Similar
In Stock: 461
In Stock: 1.690
In Stock: 631
KYOCERA AVX
In Stock: 578
Upgrade
KEMET
KEMET
In Stock: 912
33 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 200mOhm