SR1206JR-7W220RL
DigiKeys varenummer
YAG6065TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG6065CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG6065DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SR1206JR-7W220RL
Beskrivelse
RES 220 OHM 5% 1/2W 1206
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SR1206JR-7W220RL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)