ERJ-P08J221V
DigiKeys varenummer
P220ALTR-ND - Tape & Reel (TR)
P220ALCT-ND - Afskåret tape (CT)
P220ALDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P08J221V
Beskrivelse
RES SMD 220 OHM 5% 2/3W 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±5% 0,667W, 2/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-P08J221V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)