RCS1206220RJNEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RCS1206220RJNEA |
Beskrivelse | RES 220 OHM 5% 1W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RCS1206220RJNEA Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |