SMD1206B020TF/24
DigiKeys varenummer
13-SMD1206B020TF/24TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMD1206B020TF/24CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMD1206B020TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMD1206B020TF/24
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 24V 200MA 1206
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 24V 200 mA Ih Overflademontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Kategori
Tid til udløs
100 ms
Producenter
YAGEO
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
650 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
2.6 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
24V
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
200 mA
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)
Strøm - Udløs (It)
420 mA
Godkendelsesagentur
cUL, TUV, UL
Strøm - Maks.
100 A