1206L020/30YR
DigiKeys varenummer
18-1206L020/30YRTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-1206L020/30YRCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-1206L020/30YRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1206L020/30YR
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 30V 200 mA Ih Overflademontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Kategori
Tid til udløs
100 ms
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
650 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
2.6 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
30V
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
200 mA
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)
Strøm - Udløs (It)
420 mA
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Strøm - Maks.
100 A