CC0402JRNPO0BN471
DigiKeys varenummer
13-CC0402JRNPO0BN471TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0402JRNPO0BN471CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0402JRNPO0BN471DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0402JRNPO0BN471
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)