AT0402BRD0710KL | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | AT0402BRD0710KL |
Beskrivelse | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 25 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | AT0402BRD0710KL Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,014" (0,35mm) |