VJ0805Y103JXXMP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 17.963
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
10000 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805Y103JXXMP
DigiKeys varenummer
VJ0805Y103JXXMP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805Y103JXXMP
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805Y103JXXMP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)