GA0805Y103JBXBT31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10000 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0805Y103JBXBT31G
DigiKeys varenummer
GA0805Y103JBXBT31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0805Y103JBXBT31G
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0805Y103JBXBT31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)