VJ0402A120GXAPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Vitramon
På lager: 11.194
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
12 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402A120GXAPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0402A120GXAPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A120GXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402A120GXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)