KGM03AR71C103KN | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | KGM03AR71C103KN |
Beskrivelse | CAP CER 10000PF 16V X7R 0201 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10000 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | KGM03AR71C103KN Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,013" (0,33mm) |