CDR01BX222BKWSAJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Vitramon
På lager: 5.909
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 932
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
På lager: 166
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR01BX222BKWSAJ
DigiKeys varenummer
CDR01BX222BKWSAJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR01BX222BKWSAJ
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V BX 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR01BX222BKWSAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)