CDR31BX222BKWSAJ
DigiKeys varenummer
720-CDR31BX222BKWSAJTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-CDR31BX222BKWSAJCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-CDR31BX222BKWSAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX222BKWSAJ
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V BX 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDR31BX222BKWSAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)