CDR01BX222BKUS\M
DigiKeys varenummer
478-CDR01BX222BKUS\MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR01BX222BKUS\M
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR01BX222BKUS\M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)