TR3E686M020C0150 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 41
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 1.485
Opgradering
På lager: 490
På lager: 2
Similar
Similar
På lager: 160
KEMET
På lager: 896
KYOCERA AVX
KEMET
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3E686M020C0150
DigiKeys varenummer
TR3E686M020C0150-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3E686M020C0150
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3E686M020C0150 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
20 V