TR3D686M020C0150 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Sprague
På lager: 490
Similar
På lager: 160
På lager: 8.039
På lager: 41
Direkte
KYOCERA AVX
Opgradering
KEMET
På lager: 726
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D686M020C0150
DigiKeys varenummer
TR3D686M020C0150-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3D686M020C0150
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D686M020C0150 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V