TR3D686K020C0150
DigiKeys varenummer
718-1366-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1366-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1366-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3D686K020C0150
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 20V 2917
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm
EDA/CAD-modeller
TR3D686K020C0150 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V