TR3C336M010C0300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 1.066
Datablad
Opgradering
På lager: 500
På lager: 208
På lager: 719
Similar
På lager: 240
KEMET
På lager: 780
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
På lager: 276
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3C336M010C0300
DigiKeys varenummer
TR3C336M010C0300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3C336M010C0300
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 10V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3C336M010C0300 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V