TPSC336K020P0300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 538
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 6.965
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 219
Similar
Vishay Sprague
På lager: 583
På lager: 500
På lager: 4.681
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC336K020P0300
DigiKeys varenummer
TPSC336K020P0300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSC336K020P0300
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 20V 2312
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
20 V