TR3C157K6R3C0200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 140
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 1.000
Similar
KEMET
KYOCERA AVX
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 200mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3C157K6R3C0200
DigiKeys varenummer
TR3C157K6R3C0200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3C157K6R3C0200
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3C157K6R3C0200 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V