TAJW157K006RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 2.759
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 5.419
Datablad
Vishay Sprague
På lager: 140
Vishay Sprague
KEMET
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJW157K006RNJ
DigiKeys varenummer
TAJW157K006RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJW157K006RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJW157K006RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
6.3 V