M39003/01-5048 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
39 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39003/01-5048
DigiKeys varenummer
M39003/01-5048-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-5048
Beskrivelse
CAP TANT 39UF 5% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Producents størrelseskode
D
Fejlfrekvens
M (1%)
Tolerance
±5%
Spænding - Nominel
35 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C