M39003/01-7119 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
39 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39003/01-7119
DigiKeys varenummer
M39003/01-7119-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-7119
Beskrivelse
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
M39003/01-7119 Modeller
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Producents størrelseskode
D
Fejlfrekvens
C (0,01%)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C