M39003/01-2791 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
39 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39003/01-2791
DigiKeys varenummer
M39003/01-2791-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-2791
Beskrivelse
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
M39003/01-2791 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Mfr
Pakke/hus
Aksial
Serie
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Emballage
Bulk
Producents størrelseskode
D
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Høj pålidelighed
Kapacitans
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Klasse
Militær
Spænding - Nominel
35 V
Kvalifikation
MIL-PRF-39003/1
Type
Hermetisk forseglet
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C