591D336X9016D2T15H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 5.066
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 1
KEMET
KEMET
På lager: 179
På lager: 971
På lager: 350
KYOCERA AVX
På lager: 598
KYOCERA AVX
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 170mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591D336X9016D2T15H
DigiKeys varenummer
591D336X9016D2T15H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
591D336X9016D2T15H
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
591D336X9016D2T15H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
170mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
16 V