TAJY336K016RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 598
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 5.706
Datablad
Vishay Sprague
På lager: 5.066
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
På lager: 179
På lager: 971
På lager: 350
På lager: 1
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJY336K016RNJ
DigiKeys varenummer
TAJY336K016RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJY336K016RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJY336K016RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
16 V