SUD50P04-08-BE3 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Vishay Siliconix
På lager: 0
Datablad
P-kanal 40 V 50A (Tc) 3W (Ta), 100W (Tc) Overflademontering TO-252AA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SUD50P04-08-BE3
DigiKeys varenummer
742-SUD50P04-08-BE3TR-ND - Tape & Reel (TR)
742-SUD50P04-08-BE3CT-ND - Afskåret tape (CT)
742-SUD50P04-08-BE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SUD50P04-08-BE3
Beskrivelse
MOSFET P-CH 40V 50A DPAK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA
Mfr
Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs
130 nC @ 10 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Varestatus
Last Time Buy
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
5400 pF @ 25 V
FET-type
Effektspredning (maks.)
3W (Ta), 100W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Afladning til kildespænding (Vdss)
40 V
Monteringstype
Overflademontering
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
Leverandørs enhedspakning
TO-252AA
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til)
4,5V, 10V
Pakke/hus
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
15mOhm @ 30A, 10V