SIHP22N65E-GE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
onsemi
På lager: 1.432
onsemi
På lager: 569
Datablad
Rochester Electronics, LLC
På lager: 56.890
IXYS
IXYS
På lager: 254
Infineon Technologies
STMicroelectronics
På lager: 670
STMicroelectronics
På lager: 379
På lager: 952
På lager: 54
På lager: 315
N-kanal 650 V 22A (Tc) 227W (Tc) Hulmontering TO-220AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIHP22N65E-GE3
DigiKeys varenummer
SIHP22N65E-GE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIHP22N65E-GE3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 22A TO220AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIHP22N65E-GE3 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Mfr
Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs
110 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
2415 pF @ 100 V
FET-type
Effektspredning (maks.)
227W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Afladning til kildespænding (Vdss)
650 V
Monteringstype
Hulmontering
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
10V
Pakke/hus
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
180mOhm @ 11A, 10V