SMCJ24A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 2.973
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
På lager: 750
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
På lager: 480
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
38,9V Klemme 38,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ24A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ24A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ24A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
38,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V