SMDJ24A-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 2.361
Datablad
YAGEO
På lager: 360
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ24A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ24A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ24A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
77,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V