3.0SMCJ24A-13
DigiKeys varenummer
31-3.0SMCJ24A-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-3.0SMCJ24A-13CT-ND - Afskåret tape (CT)
31-3.0SMCJ24A-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3.0SMCJ24A-13
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3.0SMCJ24A-13 Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
3000pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
77,1A