CRCW08051K91FKEBC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
1.91 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08051K91FKEBC
DigiKeys varenummer
CRCW08051K91FKEBC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08051K91FKEBC
Beskrivelse
RES 1.91K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08051K91FKEBC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)