MAL214868221E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
På lager: 730
Chinsan (Elite)
På lager: 159
Chemi-Con
Chemi-Con
KYOCERA AVX
Nichicon
På lager: 988
Nichicon
På lager: 831
220 µF 63 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL214868221E3
DigiKeys varenummer
MAL214868221E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
MAL214868221E3
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
350 mA @ 100 Hz
Emballage
Bulk
Impedans
240 mOhms
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Spænding - Nominel
63 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C