K680J15C0GF5TL2
DigiKeys varenummer
BC1011TR-ND - Tape & Reel (TR)
BC1011CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
K680J15C0GF5TL2
Beskrivelse
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
K680J15C0GF5TL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)