K680J15C0GF53L2
DigiKeys varenummer
K680J15C0GF53L2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K680J15C0GF53L2
Beskrivelse
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K680J15C0GF53L2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)