K105K20X7RF5TH5
DigiKeys varenummer
BC5252TR-ND - Tape & Reel (TR)
BC5252CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
K105K20X7RF5TH5
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,299" (7,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)