C330C105K5R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-9886-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-9886-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C330C105K5R5TA7301
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
C330C105K5R5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,160" B (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)