RDER71H105K2M1H03A
DigiKeys varenummer
490-9146-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-9146-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
RDER71H105K2M1H03A
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
RDER71H105K2M1H03A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,124" B (5,50mm x 3,15mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)