K105K20X7RF53L2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Similar
KEMET
KEMET
TDK
TDK
På lager: 474
Murata Electronics
Murata Electronics
På lager: 654
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K105K20X7RF53L2
DigiKeys varenummer
K105K20X7RF53L2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K105K20X7RF53L2
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K105K20X7RF53L2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)