ATUM-12/3-0-SP
DigiKeys varenummer
484-ATUM-12/3-0-SP-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATUM-12/3-0-SP
Beskrivelse
HTSHRNK0.472"X656.2'BLCK METER
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Semi-fleksibel 0,472" (11,99mm) 4 til 1 Sort Angiv antal meter i ordreantal
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,055" (1,40mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Flammehæmmende, Væskebestandig
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Type
Krympetemperatur
80°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Længde
Angiv antal meter i ordreantal
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,472" (11,99mm)
Spolestørrelse
656,2' (200,0m)
Indvendig diameter - Krympet
0,118" (2,99mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 338 Meter
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. meter)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HEATSHRINK DUAL WALL 12MM X 4'
På lager: 0
HEATSHRINK 0.472" X 656.2' BLACK