ATUM-24/6-0-SP
DigiKeys varenummer
484-ATUM-24/6-0-SP-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATUM-24/6-0-SP
Beskrivelse
HEATSHRINK 0.945"X80M BLK METER
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Semi-fleksibel 0,945" (24,00mm) 4 til 1 Sort Angiv antal meter i ordreantal
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,088" (2,25mm)
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Væskebestandig
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Type
Krympetemperatur
80°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Længde
Angiv antal meter i ordreantal
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,945" (24,00mm)
Spolestørrelse
262,5' (80,0m)
Indvendig diameter - Krympet
0,236" (5,99mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 310 Meter
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. meter)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HEATSHRINK DUAL WALL 24MM X 4'
På lager: 51
HEATSHRINK 0.945" X 262.5' BLACK