ATUM-12/3-0-SP
DigiKeys varenummer
ATUM-12/3-0-SP-200-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATUM-12/3-0-SP
Beskrivelse
HEATSHRINK 0.472" X 656.2' BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Semi-fleksibel 0,472" (11,99mm) 4 til 1 Sort 656,2' (200,0m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,055" (1,40mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Flammehæmmende, Væskebestandig
Emballage
Spole
Farve
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Type
Krympetemperatur
80°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Længde
656,2' (200,0m)
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,472" (11,99mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,118" (2,99mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Forældet
Dette produkt produceres ikke længere.
Alternativ længde
HEATSHRINK DUAL WALL 12MM X 4'