TE1000B1R0J
DigiKeys varenummer
A105574-ND
Producenter
Producentens varenummer
TE1000B1R0J
Beskrivelse
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 1000W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Ohms ±5% 1000W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±440ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Funktioner
Flammesikker, Sikkerhed
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Silikonebelagt
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Beslag
Modstand
1 Ohms
Størrelse/dimension
2,362" diam. x 11,811" L (60,00mm x 300,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
1000W