HPWR2500J1R00G9C
DigiKeys varenummer
4506-HPWR2500J1R00G9C-ND
Producenter
Producentens varenummer
HPWR2500J1R00G9C
Beskrivelse
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 2500W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Ohms ±5% 2500W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Kategori
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Mfr
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-50°C – 200°C
Emballage
Bakke
Funktioner
Flammesikker, Sikkerhed
Varestatus
Aktiv
Belægning, hustype
Keramisk
Modstand
1 Ohms
Monteringsfunktion
Beslag
Tolerance
±5%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
2500W